Česky Deutsch

Drážďanský spolek Kulturaktiv zve na mezinárodní setkání mládeže: 3. - 14. 7. 2013

Máte chuť strávit 11 dní v krásné Horní Lužici? Zajímáte se o umění a média a rádi poznáváte jiné mladé lidi? Mluvíte dobře anglicky a rádi pracujete v týmu? Pak je právě projekt "Borderland 02763" to pravé!
Hledáni jsou zájemci o toto mezinárodní setkání mládeže ve věku 18-25 let (ve výjimečných případech také od 26 do 30 let). Toto setkání se uskuteční od 3. do 14. července 2013 v německém Großhennersdorfu, který je znám svým bohatým kulturním programem a častým setkáváním mládeže v rámci různých projektů.
Účastníci budou tento region poznávat a reflektovat své následné dojmy a imaginace k tématu "hranice" v rámci uměleckých a mediálních workshopů (videodokumentace, fotografie, umělecká výstava a hudba). Výsledky práce těchto dílen budou uveřejněny na webových stránkách a prezentovány na závěrečné akci v Zittau.
Účastnickými zeměmi jsou Arménie, Ázerbajdžán, Česká republika, Gruzie, Francie, Německo, Polsko a Turecko. Poplatek 70 EUR zahrnuje ubytování, stravování, workshop a exkurzi krajiny Trojmezí. Předpokladem účasti je dobrá znalost anglického jazyka, zájem o umění, dění ve společnosti a multimédia.

Text byl citován a parafrázován z oficiálních stránek spolku Kulturaktiv (viz odkaz dole)

Bližší informace naleznete zde