Česky Deutsch

Collegium Bohemicum vybralo zhotovitele výstavy Naši Němci

V listopadu loňského roku vypsalo Collegium Bohemicum, o. p. s. výběrové řízení na zhotovení výstavy Naši Němci, které bylo před několika dny uzavřeno. V podmínkách výběrového řízení, které zahrnovalo nejen výrobu výstavního fundusu (vitríny a skříně), ale i dodávku osvětlení a audiovizuální techniky, byla stanovena maximální cena zakázky na 35 000 000 Kč bez DPH.

Výběrová komise vybrala jako vítěze výběrového řízení pana Davida Syrovátku z Dolní Poustevny, který za zhotovení výstavy nabídl cenu 31 713 022 Kč. Subdodavateli pana Syrovátky jsou například firma Metamechanics (audio-video vybavení), firma Exx (osvětlení) nebo Via Gaudium (grafické práce). Podle smlouvy, jejíž podpis se předpokládá v nejbližších dnech, má být výstava zhotovena za osm měsíců.

Slavnostní otevření výstavy se tak předpokládá na přelomu září a října letošního roku. „Jsem rád, že se podařilo hned napoprvé zhotovitele výstavy vybrat a že se tak tento dlouho očekávaný projekt posouvá do své závěrečné fáze. A jsem rád, že tým vítězného uchazeče se skládá z lidí, kteří mají s výrobou podobných výstav zkušenosti“, říká ředitel Collegia Bohemica, PhDr. Petr Koura, Ph.D.

Diskuse

Vložit nový příspěvek